F.Emre Karlıdağ Haberleri
SON DAKİKA

F.Emre Karlıdağ Haberleri

F.Emre Karlıdağ haberleri, haber editörü F.Emre Karlıdağ tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Elazığ’a dil uzatmak kimsenin haddine değildir!

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Gümüşhane Kelkitspor - Elazığspor maç esnasında ve sonrasında meydana gelen olaylara ilişkin çok sert bir açıklama yayımladı.

Bakan Nebati'nin ekonomiye dair mesajları

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati "KYK vasıtasıyla 2002'de lisans öğrencilerine 45 TL, yüksek lisans öğrencilerine 90 TL, doktora öğrencilerine 135 TL aylık öğrenim kredisi verilirken; 2022'de lisans öğrencilerine 850 TL, yüksek lisans öğrencilerine 1.700 TL ve doktora öğrencilerine 2.550 TL burs veriyoruz" dedi.

Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri’ne Vatandaşlardan Yoğun İlgi

Elazığ Belediyesi, yaz şenlikleri kapsamında şehrin sevilen sanatçılarını hemşehrilerimizle buluşturmaya devam ediyor.

Libya Yeniden Petrol İhracatına Başladı

Libya Petrol Hilali bölgesinin ileri gelenleri, 3 aydır kapalı olan petrol sahaları ve limanlarında yaşanan krizin sona erdiğini ve petrol ihracatının yeniden başladığını duyurdu.

Arslan, Elazığ ve Bölgenin Sanayisini Bloomberg HT’ye Değerlendirdi.

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Bloomberg HT Televizyonu’nda Didem Arslanoğlu’nun moderatörlüğünü yürüttüğü Dünden Kalanlar Programına konuk olarak, Elazığ ve Bölgenin sanayisini değerlendirdi.

Başkan Albayrak Trafik Sigortasında Taksitlendirme Yapılmamasına Tepki Gösterdi

Elazığ Esnaf ve Sanatkarlar Karma Oda Başkanı Hakan Albayrak Zorunlu Trafik Sigortasında taksit yapılmaması nedeniyle esnafın mağdur olduğunu açıkladı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, G20 Maliye Bakanları ile buluştu

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Endonezya'daki temaslarına ilişkin Twitter hesabından paylaşımlarda bulundu.

Bakan Koca: Yeni güvenlik uygulaması hızla yayılacak

Konya'da görevi başında uğradığı uğradığı saldırıda hayatını kaybeden Dr. Ekrem Karakaya'ın ardından hastanelerdeki güvenlik sistemi gündeme gelmişti

ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Elazığ İl Özel İdaresi, yaz mevsimi dolayısıyla halk sağlığını tehdit eden sinek, haşere ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarını Kurban Bayramı süresince de ara vermeden devam ettiriyor.

Yıldırım: "15 Temmuz, o gece yaşadığımız kutlu kucaklaşmayı bize ilelebet hatırlatacaktır."

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları’ndan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Milletimizin cesaretiyle birlik ve beraberlik içerisinde tarihe altın harflerle yazdığı 15 Temmuz kahramanlık destanının 6. yıl dönümünde 15 Temmuz şehitlerimiz başta olmak üzere tüm kahraman şehitlerimizi rahmetle anıyor, kahraman gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Arslan:15 Temmuz Hainlerin Dersini Aldığı Gündür

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, FETÖ terör örgütünün 15 Temmuz 2016'da gerçekleştirdiği hain darbe girişiminin ülkemizin milli birlik ve bütünlüğünü hedef aldığını belirterek, “Bu alçakça girişime Ülkemizin bekası için gövdesini siper eden aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyoruz. Unutulmasın ki tüm halkımız demokrasimiz için ilelebet nöbette, iş dünyamız ise ekonomimiz için gece gündüz işinin başında olacaktır” ifadesini kullandı.

Elazığ Kültür ve Musiki Derneği Eserleriyle Elazığlıları Mest Etti

Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri, Elazığ Kültür ve Musiki Derneği’nin seslendirdiği musiki dinletisi ile devam etti.

Elazığ Belediyesi Bayram Sonrası Temizlik ve İlaçlama Çalışması Gerçekleştirdi

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Veteriner İşleri Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar kapsamında, bayram sonrası kurban kesim ve satışı için belirlenen noktalar başta olmak üzere şehir genelinde kapsamlı bir hijyen çalışması gerçekleştirildi.

Bakan Kasapoğlu'ndan KYK Borçları Açıklaması

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, KYK borçları ile ilgili olarak, ''Adımlarımızı atacağız, çalışmalarımız hazır Kabine toplantısının ardından cumhurbaşkanımız etraflıca bu konuyu kamuoyu ile paylaşacak.'' dedi.

ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ BAYRAMDA DA ÇALIŞMALARINI DEVAM ETTİRİYOR

Elazığ İl Özel İdaresi bayram süresince çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. İl Özel İdare ekipleri çalışmalar kapmasında Yünlüce yolunda asfalt serimi, Gezin’de kanalizasyon çalışması ve şehrin çeşitli noktalarında yol bakım, onarım ve yol genişletme çalışması gerçekleştirdi.

Toplam 1297 haber.