F.Emre Karlıdağ Haberleri

F.Emre Karlıdağ Haberleri

F.Emre Karlıdağ haberleri, haber editörü F.Emre Karlıdağ tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Fırat üniversitesi kovancılar meslek yüksekokulu 2021-2022 akademik yılı mezuniyet töreni yapıldı

Fırat Üniversitesi Kovancılar Meslek Yüksekokulu 2021-2022 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni yapıldı.

Elazığ sinema akademisi yeni yüzlerini arıyor

Kültür ve sanat alanında gerçekleştirdiği faaliyetler ile herkesin beğenisini kazanan Elazığ Belediyesi, sanat alanında eğitim görmek isteyenler için çok önemli bir hizmete daha öncülük ediyor.

Yollar asfaltla, siyaset gönülle yapılır

Elazığ Belediye Başkanı Sn. Şahin Şerifoğulları 3.hizmet yılını tamamladı. Bir belediyenin es geçemeyeceği başat faktörlerden olan yol yapımı, kültürün ve medeniyetin öncelikli temsilcisidir.

Söz Verdiği Gibi Bir 'BAŞKAN'

Elazığ Belediyesi hizmetlerine devam ederken, Başkan Şerifoğulları geçtiğimiz günlerde "Hizmette 3.yıl" ortak yayınına çıkmıştı. İmtiyaz sahibimiz Raif Ertuğrul Altuntaş, hizmetleri ve geçen 3 yılı sizler için değerlendirdi...

Başkan Şerifoğulları: “Yeni Taziyeevini Hizmete Sunduk”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, il genelinde Belediye tarafından yapımı devam eden projelerin çalışmalarını yerinde görmek ve gelinen aşamaya ilişkin bilgi almak üzere bir dizi ziyaretlerde bulundu.

REKTÖR PROF. DR. GÖKTAŞ’TAN AZERBAYCAN ALİ ATTESTASİYA KOMİSSİYASINA ANLAMLI ZİYARET

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Soner Özgen ve TÖMER Müdürü Doç. Dr. Süleyman Kaan Yalçın, Azerbaycan Ali Attestasiya Komissiyasına (Azerbaycan Yüksek Öğretim Kurumuna) anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Elazığ İl Özel İdaresi, Muhtarlarla bilgilendirme toplantılarına devam ediyor

Elazığ İl Özel İdaresi Muhtarlara yönelik bilgilendirme toplantılarına devam ediyor. Elazığ İl Özel İdaresi İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü ekipleri bilgilendirme çalışmaları kapsamında Kovancılar ve Palu ilçelerinde İmar Kanunu ve kaçak yapılaşmayla mücadeleye yönelik olarak muhtarlara bilgiler verdiler.

Başkan Şerifoğulları, canlı yayında 3 yıllık hizmet sürecini değerlendirecek

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 7 Haziran Salı günü(bugün) , saat 21.00’de Kanal 23, Kanal Fırat ve Kanal E ortak canlı yayınında 3 yıllık hizmet sürecini değerlendirecek.

Minik öğrenciler TAHAM’I ziyaret etti

Fırat Üniversitesi Uluslararası Veteriner Öğrencileri Birliği (IVSA) Elazığ Öğrenci Topluluğu, Yunus Emre İlköğretim Okulu öğrencilerini Fırat Üniversitesi Tarım ve Hayvancılık Araştırma ve Uygulama Merkezi (TAHAM) da ağırladı

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI ŞEHİR GENELİNDEKİ BELEDİYE ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, belediye çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulunmak üzere bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

SANATSEVERLERDEN "USTA" OYUNUNA YOĞUN İLGİ

Elazığ Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında programlarına devam ediyor.

Yıldırım: "İstişare kültürü AK Parti'nin en önemli yol göstericisidir"

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, AK Parti'nin istişare kültürüne çok önem verdiğini, en büyük yol göstericisinin de bu olduğunu söyledi.

Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Öğr. Üyesine 2022 Yılı "Medikal Üst Uzmanlık Üstün Kardiyoloji Ödülü

Uluslararası Bilim Akademisi olan Venus İnternational Foundation’ın 2022 yılı “Medikal Üst Uzmanlık Üstün Kardiyoloji ödülü” Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Tarık Kıvrak’a verildi.

Başkan Şerifoğulları: “Şehrimizi Değerleriyle Güçlendiriyoruz”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Yer Altı Otoparkı inşası ile Bakırcılar Çarşısı Sokak Sağlıklaştırma ve Cephe Yenileme çalışmalarına ilişkin incelemelerde bulundu.

Elazığ Belediyesi Kent Meydanı Çalışma Sahasındaki Ağaçları Taşıyacak

Elazığ Belediyesi, Kent Meydanı ve Yeraltı Otoparkı Projesi çalışmaları kapsamında alanda yer alan 20 adet ağacı, şehrin muhtelif noktalarındaki park ve yeşil alanlara taşıyacak.

Elazığ Belediyesi Şehir Genelinde Sinek, Üvez ve Haşerelere Karşı İlaçlama Çalışmalarını Artırdı

Elazığ Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşların rahat ve huzurlu bir yaz dönemi geçirmesi için sinek, sivrisinek, üvez, ağaç ve bitki zararlılarına karşı şehrin dört bir yanında ilaçlama çalışmalarını artırdı.

Toplam 1296 haber.