F.Emre Karlıdağ Haberleri

F.Emre Karlıdağ Haberleri

F.Emre Karlıdağ haberleri, haber editörü F.Emre Karlıdağ tarafından kaleme alınan son dakika haberler bu sayfada.

Elazığ’da İlk Kez “Color Fest” Düzenledi

Fırat Üniversitesi tarafından bu yıl ilk kez gerçekleştirilen ve 20 gün boyunca çeşitli etkinliklerin içerisinde olduğu “Fırat Fest” kapsamında Elazığ’da ilk kez Color Fest düzenlendi. Dünyanın en renkli festivali olarak bilinen “Color Fest” etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.

Elazığ’da “Norşuntepe Höyüğü” Sit Alanı İlan Edildi

Alişam, Yukarı Ağası ve Aşağı Ağası Köyleri arasında bulunan tapulama harici alanda yer alan "Norşuntepe Höyüğü" sit alanı ilan edildi.

Yüzme Türkiye Şampiyonası Elazığ’da Başladı

Okul sporları paletli yüzme küçükler, yıldızlar ve gençler Türkiye Şampiyonası ilimiz olimpik yüzme havuzunda başladı

Birinci Çocuk Festivali’ne Çocuklardan Büyük İlgi

Elazığ Belediyesi ve Playland Eğlence Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen Playland 1. Çocuk Festivali yoğun katılımla gerçekleşti.

AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanı Canan Şavlı Görevinden Ayrıldı

4 Şubat 2021 tarihi itibariyle AK Parti Elazığ Kadın Kolları Başkanlığını yürüten Canan Şavlı görevinden istifa etti.

Karakoçan Tarım İlçe Müdürü Mehmet Yıldız Hayatını Kaybetti

Karakoçan Tarım İlçe Müdürü Mehmet Yıldız, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Diyarbakır – Elazığ Karayolunda Trafik Kazası!

Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde meydana gelen trafik kazasında küçük kız hayatını kaybetti.

Benzin ve Motorine Zam Geldi!

Uluslararası piyasalarda petrol fiyatlarının artması ve dolar kurunun 16 liranın üzerine çıkmasıyla akaryakıta bir zam daha geldi. Bu gece yarısından itibaren benzinin litre fiyatı 1 lira 45 kuruş, motorinin litre fiyatı ise 1 lira 38 kuruş arttı. Zammın ardından benzin 24 lirayı, motorin ise 23 lirayı aştı.

Sigaraya ÖTV Zammı

Resmi Gazete'de yayınlanan karara göre, alkollü içeceklerde ve sigarada özel tüketim vergisi oranı artırıldı. ÖTV artış oranı alkollü içeceklerde yüzde 25, sigarada ise yüzde 10 oldu.

MGK Toplantısında Yeni Harekat Vurgusu Var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan Milli Güvenlik Kurulu toplantısı sonrasında yayınlanan bildiride beklenen sınır ötesi harekat vurgusu da yer aldı.

Sultan II. Abdülhamid Han'ı Konu Alan Usta Oyunu Elazığ’da Sergilenecek

Elazığ Belediyesi ile Yenilmez Sanat Merkezi, Sultan II. Abdülhamid Han’ı konu alan “Usta” isimli tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturacak.

Mahalli Musikimizin Usta İsmi Yeniceli Kemal’e Anma Programı Düzenlenecek

Elazığ Belediyesi, musiki çınarlarına vefa programlarına devam ediyor. Bu kapsamda Çayda Çıra Musiki Derneği ile birlikte mahalli müziğimizin mihenk taşlarından Yeniceli Kemal adına anma programı düzenlenecek.

Aksaray Mahallesi Yeni Mesire Alanına Kavuştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla çimento fabrikasının arkasında bulunan atıl durumdaki çamlık alan, belediye ekiplerinin yoğun çalışmaları neticesinde yepyeni bir mesire alanına dönüştürüldü.

Son Dakika: Gaziantep’te Emniyete Canlı Bomba Saldırısı

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü önünde polislerin ihtarına rağmen uzaktan uzaklaşmayan ve Lailahe illallah diyen şahıs polisler tarafından etkisiz hale getirildi.

Genel Başkan Erbakan'dan 2023 İçin Önemli Açıklama

Bu milletin asıl beklediği müjde 2023 seçimlerinde bu iktidarın gittiğini görmektir. Yeniden milli görüş iktidarının gelmesidir. Millete asıl müjde bu olacak.

Erasmus Öğrencileri Elazığ Belediyesi’ni Ziyaret Etti

Elazığ Kaya Karakaya Anadolu Lisesi’ne Erasmus projesi çerçevesinde gelen Portekiz, Polonya, Makedonya, Bulgaristan ve Avusturya uyruklu öğrenci ve öğretmenler Elazığ’ı yakından tanımaya devam ediyor.

Toplam 1296 haber.