Bayram Haberleri
SON DAKİKA

Bayram Haberleri

Başkan Yıldırım'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Rektör Göktaş'tan 29 Ekim Mesajı

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin GÖKTAŞ, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” nedeniyle bir mesaj yayımladı.

ETSO: Cumhuriyet En Büyük Fazilettir

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan ARSLAN, “Bizlere en değerli miras olarak bırakılan Cumhuriyetimiz, aydınlık yarınlara yürürken milletimiz için rehber olacaktır” dedi.

Başkan Şerifoğulları’ndan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Şerifoğulları'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Aziz milletimizin 30 Ağustos 1922’de tarihe altın harflerle yazdığı şanlı zaferin 100. yıl dönümü kutlu olsun.” dedi.

Büyük Zaferin 100. Yılı Kutlu Olsun

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan ARSLAN, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, bu tarihi günün, milletimizin bağımsızlık ve bir arada yaşama iradesinin en net ifadesi olduğunu vurguladı. Başkan Arslan, Türk Tarihinde Ağustos ayının zaferlerle dolu olduğunu belirterek “Bu cennet vatanı bize vatan kılan her bir şehidimizi ve gazimizi rahmet, minnet ve şükranlarımızla yad ediyoruz” dedi…

Başkan Yıldırım'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Yeni Başkan'dan Önemli Açıklamalar

ÖSYM'nin yeni atanan Başkanı Bayram Ali Ersoy'dan önemli açıklamalar...

Arslan: Elazığ Basını tarihin her döneminde bu şehrin kalkınma ve gelişme süreçlerine değer katmıştır

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan ARSLAN, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı vesilesiyle yayınladığı mesajında, “Köklü bir basın geçmişi olan ve bu yönü ile şehrimize değer katan tüm basın mensuplarının gününü kutlar, çalışmalarında başarıla dilerim” dedi.

Başkan Yıldırım’dan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, basında sansürün kaldırılışının 114. yıl dönümü ve “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı” nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Elazığ İl Özel İdaresi Personelleri Bayramlaştı

Elazığ İl Özel İdaresi’nde Kurban Bayramı’nın ardından ilk iş günü bayramlaşma ile başladı. Genel Sekreter Ali ŞİŞ ve birim müdürleri personeller ile bayramlaşarak, bayramlarını kutladılar.

ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ İLAÇLAMA ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Elazığ İl Özel İdaresi, yaz mevsimi dolayısıyla halk sağlığını tehdit eden sinek, haşere ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarını Kurban Bayramı süresince de ara vermeden devam ettiriyor.

Elazığ Belediyesi Bayram Sonrası Temizlik ve İlaçlama Çalışması Gerçekleştirdi

Elazığ Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ile Veteriner İşleri Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü çalışmalar kapsamında, bayram sonrası kurban kesim ve satışı için belirlenen noktalar başta olmak üzere şehir genelinde kapsamlı bir hijyen çalışması gerçekleştirildi.

ELAZIĞ İL ÖZEL İDARESİ BAYRAMDA DA ÇALIŞMALARINI DEVAM ETTİRİYOR

Elazığ İl Özel İdaresi bayram süresince çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. İl Özel İdare ekipleri çalışmalar kapmasında Yünlüce yolunda asfalt serimi, Gezin’de kanalizasyon çalışması ve şehrin çeşitli noktalarında yol bakım, onarım ve yol genişletme çalışması gerçekleştirdi.

Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri Başladı

Elazığlı vatandaşları yaz boyunca birbirinden farklı etkinliklerle buluşturacak olan Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri, bayramın ilk gününde muhteşem bir kürsü başı gecesi konseri ile başladı.

Başkan Şerifoğulları: “Hemşehrilerimizin Huzur İçerisinde Bayram Yaşaması İçin Tüm Ekiplerimizle Görev Başındayız”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Kurban Bayramı’nın ilk gününde vatandaşların rahat, huzurlu ve güvenli bir bayram geçirmeleri için görevi başında olan belediye personellerini ziyaret etti.

ETSO Başkanı Asilhan Arslan'ın Kurban Bayramı Mesajı

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan yayınladığı mesajda tüm halkımızın Kurban Bayramını kutlayarak, “Bayramlar; sevgi, paylaşma, dayanışma ve barış gibi insana en çok yakışan değerlerin bir arada yaşandığı müstesna günlerdir. Hayatımızın her gününün bayram sevinci ve coşkusu ile geçmesi dileklerimle, tüm üyelerimizin ve halkımızın bayramını tebrik ediyorum” dedi.

Elazığ Belediyesi Mezarlıklarda Ücretsiz Yasin-i Şerif, Su ve Lokum Dağıttı

Elazığ Belediyesi, vatandaşların huzurlu bir bayram geçirmeleri için tüm birimleriyle çalışmalarını sürdürüyor.

Başkan Şerifoğulları’ndan Kurban Bayramı Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları Kurban Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Başta kıymetli hemşehrilerim olmak üzere aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyor, tüm insanlık için barış, esenlik ve hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Başkan Yıldırım’dan Kurban Bayramı Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, Kurban Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayımladı.

Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri 9 Temmuz’da Başlıyor

Elazığ Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen "Yaz Şenlikleri", Kurban Bayramı’nın birinci günü 9 Temmuz Cumartesi başlıyor.

Elazığ Belediyesi Kurban Bayramı Hazırlıklarını Tamamladı

Elazığ Belediyesi, 9 Temmuz Cumartesi günü başlayacak Kurban Bayramı öncesinde vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram geçirmeleri, halk sağlığının korunması, çevresel kirliliğin oluşmaması amacıyla hazırlıklarını tamamladı.

Başkan Yıldırım'dan 19 Mayıs Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “19 MAYIS ŞANLI YÜRÜYÜŞÜMÜZÜN BAŞLADIĞI GÜNDÜR”

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

İL ÖZEL İDARESİ’NDE İLK İŞ GÜNÜ BAYRAMLAŞMA İLE BAŞLADI

Elazığ İl Özel İdaresi’nde Ramazan Bayramı’nın ardından ilk iş günü bayramlaşma ile başladı.

AK Parti, Bayram Ziyaretlerine Sivrice ve Maden İlçeleri İle Devam Etti

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar ve İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, bayram ziyaretlerine Sivrice ve Maden ilçeleri ile devam etti.

Elazığ Belediyesi Bayram Konserleri’nin İkinci Gününde Ömer Çapar Sahne Aldı

Elazığ Belediyesi, Ramazan ayının sevincini paylaşmak üzere her akşam Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlediği ramazan etkinliklerine bayram konserleriyle devam ediyor.

CHP İl Başkanlığı’nda Bayramlaşma Programı Düzenlendi

CHP İl Başkanı Av. Coşkun Çağlar Duran, uzun bir pandemi sürecinin ardından bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, ülke ekonomisi ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

İYİ Parti İl Başkanlığı’nda Bayramlaşma Programı Düzenlendi

Partilileri ile bir araya gelen İYİ Parti İl Başkanı Servet Gürgözeler, bayramlarda dayanışmanın önemine değindi.

Elazığ il özel idaresi ilaçlama çalışmaları devam ediyor

Elazığ İl Özel İdaresi halk sağlığını tehdit eden sinek, haşere ve larvalara karşı ilaçlama çalışmalarını Ramazan Bayramı süresince de ara vermeden devam ettiriyor. Yapılan ilaçlama çalışmaları ile vatandaşların yaz mevsimini daha sağlıklı ve hijyenik bir çevrede geçirmesi amaçlanıyor.