Elazığbelediyesi Haberleri
SON DAKİKA

Elazığbelediyesi Haberleri

Başkan Şerioğulları, Spor Köyü İnşa Çalışmalarını İnceledi

Eser, hizmet ve gönül belediyeciliği ilkesiyle başladığı hizmet yolculuğuna devam eden Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Doğukent Mahallesi’ne cazibe kazandıracak Spor Köyü inşa çalışmalarını yerinde inceledi.

Elazığ Belediyesi, Vuslatın 750. Seneidevriyesinde Mevlana'yı Anma Programı Düzenleyecek

Elazığ Belediyesi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, 2023 yılını “Mevlana Yılı” ilan etmesi dolayısıyla, 20 Ekim Cuma günü saat 19.00'da Elazığ Belediyesi Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde Mevlana Celaleddin-i Rumi’yi Anma Programı düzenleyecek.

Gençlere Destek , “Gelecek Sensin ” ile Sürecek

Elazığ Belediyesi, Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) girecek öğrenciler için hazırladığı, “Gelecek Sensin” isimli kapsamlı destek programını, bu yıl da gençlerle buluşturacak.

Temizer’den Sonra Elazığ’a En Çok Hizmet Eden Başkan

Temizer’den Sonra Elazığ’a En Çok Hizmet Eden Başkan

Otorite, Meşruiyet ve Liderlik: Şerifoğulları

Otorite, Meşruiyet ve Liderlik siyasetin ve biliminin 3 ana kavramı...

Koca Mahalleyi Susuz Bırakan İzinsiz Kazıymış!

Elazığ Cumhuriyet Mahallesi 4-5 gündür suya hasret...

Elazığ Belediyesi, Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni Düzenleyecek

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki’nin katılımlarıyla 17 Ağustos Perşembe günü (Yarın) Elazığ Belediyesi tarafından Elazığ’ın gelecek vizyonuna değer katan projelerin Temel Atma ve Toplu Açılış Töreni gerçekleştirilecek.

Başkan Şerifoğulları, Belediye Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; Abdullahpaşa, Sürsürü, Kızılay (Kesrik), Aksaray ve Karşıyaka Mahallelerini ziyaret ederek, belediye çalışmalarını yerinde inceledi.

Birinci Çocuk Festivali’ne Çocuklardan Büyük İlgi

Elazığ Belediyesi ve Playland Eğlence Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen Playland 1. Çocuk Festivali yoğun katılımla gerçekleşti.

Sultan II. Abdülhamid Han'ı Konu Alan Usta Oyunu Elazığ’da Sergilenecek

Elazığ Belediyesi ile Yenilmez Sanat Merkezi, Sultan II. Abdülhamid Han’ı konu alan “Usta” isimli tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturacak.

Mahalli Musikimizin Usta İsmi Yeniceli Kemal’e Anma Programı Düzenlenecek

Elazığ Belediyesi, musiki çınarlarına vefa programlarına devam ediyor. Bu kapsamda Çayda Çıra Musiki Derneği ile birlikte mahalli müziğimizin mihenk taşlarından Yeniceli Kemal adına anma programı düzenlenecek.

Aksaray Mahallesi Yeni Mesire Alanına Kavuştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın talimatıyla çimento fabrikasının arkasında bulunan atıl durumdaki çamlık alan, belediye ekiplerinin yoğun çalışmaları neticesinde yepyeni bir mesire alanına dönüştürüldü.

Başkan Şerifoğulları, Yeni Terminal Binası İnşa Çalışmalarını İnceledi

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, inşa çalışmaları devam eden Şehirler Arası Otobüs Terminali'nde incelemelerde bulundu.

Elazığ’da Vatandaşlar Zor Anlar Yaşadı

Elazığ’da dün etkili olan sağanak yağış, bugün de kendini gösterdi ve sokakları adeta nehre çevirdi. Vatandaşlar karşıdan karşıya geçmekte zor anlar yaşadı.

Elazığ Belediyesi Bayram Konserleri Başladı

Elazığ Belediyesi Bayram Konserleri, Tekin Bulut konseriyle başladı.

Mezarlıklarda Ücretsiz Çam Fidanı ve Yasin-i Şerif Dağıtıldı

Elazığ Belediyesi, mezarlıklarımıza gereken özen ve hassasiyeti göstermek adına bayram öncesi şehir genelindeki kabristanlarda bir dizi çalışma gerçekleştirdi. İlk olarak mezarlık içi ara yollarda bakım ve düzenleme çalışmaları yapan ekipler, daha sonra bütün alanlarda yabani ot ve çevre temizliği yaptı.

Elazığ Belediyesi Araç Filosuna 4 Otobüs Daha Ekledi

Elazığ Belediyesi, vatandaşların daha kaliteli ve konforlu hizmet almaları için araç filosuna 4 otobüs daha ekledi.

Elazığ Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Bayram Konserleriyle Devam Edecek

Elazığ Belediyesi, Ramazan ayının sevincini paylaşmak üzere her akşam Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlediği ramazan etkinliklerine bayram konserleriyle devam edecek.

Elazığ Belediyesi Zabıta Ekiplerinden Bayram Denetimi

Elazığ Belediyesi, vatandaşların sağlığını korumak için bayrama sayılı günler kala gıda üretimi ve satışı yapan iş yerlerine yönelik denetimlerini artırdı.

Elazığ Belediyesi Çölyak Hastalarını Bayramda da Unutmadı

Ramazan ayında sosyal yardım hizmetlerini devam ettiren Elazığ Belediyesi, Elazığ’daki çölyak hastası vatandaşlara glutensiz gıda kolisi oluşturarak evlerine gönderdi.

Belediye Otobüsleri Bayramda Ücretsiz Olacak

Elazığ Belediyesi, vatandaşların daha rahat ve huzurlu bir bayram geçirmelerini sağlamak amacıyla Elazığ Belediyesi’ne ait toplu taşıma araçlarının bayram süresince ücretsiz ulaşım hizmeti vereceğini duyurdu.

Harput İlahi Grubu Birbirinden Güzel İlahilerini Seslendirdi

Elazığ Belediyesi’nin Ramazan ayında her güne özel düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında, Harput İlahi Grubu birbirinden güzel ilahilerini Elazığlılar için seslendirdi.

Vali Toraman ve Başkan Şerifoğulları, Muhtarlarla İftarda Buluştu

Vali Ömer Toraman ve Başkan Şerifoğulları, Köy ve Mahalle Muhtarları, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclis Üyeleriyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

Başkan Şerifoğulları’nın Destekleriyle Elazığ Belediyespor Bünyesinde E-Spor Takımı Kuruldu

Gençliğe, spora ve sporcuya destek olmaya devam eden Elazığ Belediyesi, sporu daha geniş kitlelere ulaştırmak adına yeni bir projeyi daha hayata geçirdi.