Etkinlik Haberleri
SON DAKİKA

Etkinlik Haberleri

TÜGVA Elazığ'dan Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Etkinlik Düzenlendi

TÜGVA Elazığ Ortaokul Koordinatörlüğü Mangala yarışması düzenledi.

Pertek İlçesinde 800 Öğrenciye Gösteri Deneyleri Gerçekleştirildi

Elazığ İl Özel İdaresi’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Elazığ Bilim Merkezi, Tunceli İli Pertek ilçesinde anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi.

Fırat Üniversite'sinden TÜBİTAK Eğitimi

Fırat Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından TÜBİTAK 2237/A Bilimsel Eğitim etkinlikleri desteği programı kapsamında, Sağlık Bilimleri alanındaki lisans öğrencileri için Akademik Becerilere Giriş ve TÜBİTAK Projeleri Hazırlama eğitimi düzenlendi.

Arslan: Şehrimize yakışır bir organizasyon oldu

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası ile Elazığ Ticaret Borsası işbirliğinde, TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve çok sayıda davetli ve iş dünyasının katılımı ile gerçekleştirilen “Elazığ Ekonomisine Değer Katanlar” programının Elazığ’a yakışır şekilde üst düzey bir etkinlik olarak yapıldığını belirten Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, tüm katılımcılara ve programın hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti…

Elazığ Belediyesi'nden Engelli Çocuklara Sinema Keyfi

Engelli bireylerin sosyal yaşamda aktif olacakları bir yaşam alanı olarak şehre kazandırılan Engelsiz Yaşam Merkezi, yapılan etkinliklerle engelli bireylerin gelişimlerine katkı sunmaya devam ediyor.

Elazığ'dan Diğer İllere Gönül Köprüsü Kurdular

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde yürütülen çalışmalarla eğitim öğretim dönemi başta olmak üzere devam eden Yaz Ay’ı boyunca bir çok etkinlik düzenlendi ve misafir Elazığ’da ağırlandı.

Elazığ Belediye'sinden Aşure Günü Programı

Paylaşmaya, hoşgörüye, birlik ve beraberliğe dikkat çekmek isteyen Elazığ Belediyesi, Muharrem ayının 10. gününe tekabül eden Aşure günü dolayısıyla bir dizi etkinlik gerçekleştirecek.

“Türk Dünyasından Esintiler” Konserine Elazığlılar Yoğun İlgi Gösterdi

Elazığlı vatandaşları yaz boyunca birbirinden farklı etkinliklerle buluşturan Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri, Elazığlı vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor.

Elazığ Belediyesi’nden Çocuklar İçin Etkinlik

Sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında düzenlenen Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri Elazığlı vatandaşların yoğun ilgisiyle devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri Başladı

Elazığlı vatandaşları yaz boyunca birbirinden farklı etkinliklerle buluşturacak olan Elazığ Belediyesi Yaz Şenlikleri, bayramın ilk gününde muhteşem bir kürsü başı gecesi konseri ile başladı.

SANATSEVERLERDEN "USTA" OYUNUNA YOĞUN İLGİ

Elazığ Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında programlarına devam ediyor.

Elazığ’da İlk Kez “Color Fest” Düzenledi

Fırat Üniversitesi tarafından bu yıl ilk kez gerçekleştirilen ve 20 gün boyunca çeşitli etkinliklerin içerisinde olduğu “Fırat Fest” kapsamında Elazığ’da ilk kez Color Fest düzenlendi. Dünyanın en renkli festivali olarak bilinen “Color Fest” etkinliği renkli görüntülere sahne oldu.

Birinci Çocuk Festivali’ne Çocuklardan Büyük İlgi

Elazığ Belediyesi ve Playland Eğlence Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen Playland 1. Çocuk Festivali yoğun katılımla gerçekleşti.

Sultan II. Abdülhamid Han'ı Konu Alan Usta Oyunu Elazığ’da Sergilenecek

Elazığ Belediyesi ile Yenilmez Sanat Merkezi, Sultan II. Abdülhamid Han’ı konu alan “Usta” isimli tiyatro oyununu sanatseverlerle buluşturacak.

Fırat Fest tüm hızıyla devam ediyor, TEDX konuşmacısı öğrencilerle buluştu

Fırat Üniversitesi tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen “Fırat Fest” etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlikler kapsamında “TEDx Mazeret Yok Heyecanını Yitirme” konu başlıklı bir söyleşi programı düzenlendi.

Fırat üniversitesi, öğrencilerine baskil ve kanyon gezisi düzenledi

Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesindeki Üniversiteler arasında en fazla sosyal etkinlik yapan üniversitelerin başında gelen Fırat Üniversitesi bu yıl ilk kez düzenlediği “Fırat Fest” etkinlikleri öğrencilerin büyük memnuniyetiyle devam ediyor. Etkinlikler kapsamında Üniversite tarafından “Baskil ve Saklıkapı Kanyonu Gezisi” düzenlendi

Fırat Üniversitesi’nde Açık Havada Sinema Etkinliğine Katılım Yoğun Oldu

Fırat Üniversitesi’nde başlayan “Fırat Fest” etkinlikleri kapsamında üniversite öğrencileri açık havada sinema keyfi yaşadı.

Elazığ’da 1. Çocuk Festivali Düzenleniyor

Elazığ Belediyesi ve Playland Eğlence Merkezi ile ortaklaşa Playland 1. Çocuk Festivali düzenlenecek.

“Fırat Fest” Kapsamında Üniversite Öğrencilerine Elazığ Tanıtılıyor

Fırat Üniversitesi tarafından başlatılan ve içerisinde gezi, gösteri, konser ve konferansların yer aldığı “Fırat Fest” etkinliği kapsamında medeniyetlerin merkezi Elazığ’ın göz bebeği Harput’a “Tarihe Yolculuk Harput Gezisi ve Kürsübaşı Konseri” etkinliği düzenlendi.

Fırat Üniversitesi Öğrencileri “Fırat Fest” ile coştu

Fırat Üniversitesi tarafından başlatılan ve içerisinde gezi, gösteri, konser ve konferansların yer aldığı “Fırat Fest” etkinliği kapsamında Tekin Bulut konseri düzenlendi. Binlerce öğrencinin katıldığı konserde öğrenciler gönüllerince eğlendiler.

Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş, Elazığ’da Hayranlarıyla Buluştu

Şarkılarıyla son döneme damga vuran popüler ikili Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş, muhteşem bir konserle Elazığ’da sahne aldı.

Fırat Üniversitesinde “Bir tek engel biz miyiz” Adlı tiyatro oyunu sahnelendi

Fırat Üniversitesi Sosyal Hizmet Etkileşim ve Farkındalık Öğrenci Topluluğu tarafından Engelliler Haftası kapsamında “Bir Tek Engel Biz Miyiz?” adlı tiyatro oyunu sahnelendi.

Elazığ Belediyesi Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş’u Elazığlılarla Buluşturuyor

Elazığ Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında Elazığlı sanatçı Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş’u 12 Mayıs Perşembe günü Elazığlılarla buluşturacak.

Elazığ Belediyesi Bayram Konserleri’nin İkinci Gününde Ömer Çapar Sahne Aldı

Elazığ Belediyesi, Ramazan ayının sevincini paylaşmak üzere her akşam Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlediği ramazan etkinliklerine bayram konserleriyle devam ediyor.

Elazığ Belediyesi Ramazan Etkinlikleri Bayram Konserleriyle Devam Edecek

Elazığ Belediyesi, Ramazan ayının sevincini paylaşmak üzere her akşam Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlediği ramazan etkinliklerine bayram konserleriyle devam edecek.

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım Ramazan Ayı Boyunca Anlamlı Etkinliklere İmza Attı

Yıldırım: "AK Teşkilatlar olarak Ramazan ayını dolu dolu geçirdik"

Harput İlahi Grubu Birbirinden Güzel İlahilerini Seslendirdi

Elazığ Belediyesi’nin Ramazan ayında her güne özel düzenlediği Ramazan etkinlikleri kapsamında, Harput İlahi Grubu birbirinden güzel ilahilerini Elazığlılar için seslendirdi.

Orhan Hakalmaz Elazığlılara Türkü ziyafeti sundu

Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerinde sahne alan Türk halk müziğinin başarılı isimlerinden Orhan Hakalmaz, sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

23 Nisan dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Göktaş, koltuğunu çocuklara devretti

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı tüm yurtta çeşitli etkinliklerle kutlanırken, Fırat Üniversitesi de bu özel günde kapılarını çocuklara açtı.

Elazığ Belediyesi Ramazan Programlarının İçeriğini Zenginleştirdi

Elazığ Belediyesi, Ramazan ayının ruhunu hep birlikte yaşamak ve her gününü dolu dolu geçirmek üzere Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirdiği Ramazan etkinliklerinin içeriğine yeni programlar ekledi.