Güncel

Güncel Haberleri

TÜGVA Elazığ Kızılcahamam'da

Türkiye Gençlik Vakfı(TÜGVA) Genel Merkez'in düzenlediği Kızılcahamam kamp programına katıldı.

Elazığ Belediyesi Tarafından “İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği” Semineri Verildi

Elazığ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeline ve vatandaşlara, meydana gelebilecek kazalara erken ve bilinçli müdahalelerin yapılabilmesi amacıyla “İlk Yardım ve Temel Yaşam Desteği” semineri verdi.

‘İkramlar Bizden Notlar Sizden’

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü her zaman öğrencilerin yanında olmaya devam ediyor.

İYİ Parti'den Öğretmenler Günü Mesajı

Milletlerin milli, ahlâkî ve kültürel yönden olduğu kadar ekonomik yönden de kalkınması öğretmenlerin gayretleri ile gerçekleşir. Öğretmenler, ellerine teslim edilen öğrencileri ne derece mükemmel yetiştirse ülke geleceği de o derecede aydınlık olur. Öğretmenler, aynı zamanda milli şuur, milli birlik ve beraberliğin de teminatlarıdır

Başkan Şerifoğulları’ndan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Yurdumuzun dört bir yanında büyük bir özveri ve aşkla aydınlık ve güçlü yarınlarımızı inşa eden kıymetli öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyor, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum.” dedi.

Milletvekili Ağar’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

FÜ’de "Ombudsmanlık ve Türkiye'nin 2023 Hedefleri" Konferansı Düzenlendi

Kamu Denetçiliği Kurumu ve Fırat Üniversitesi işbirliğinde "Ombudsmanlık ve Türkiye'nin 2023 Hedefleri" konu konferans düzenlendi.

Elazığ Belediyesi, Klarnet Üstadı Yusuf Kamaç'a Anma Programı Düzenleyecek

Elazığ Belediyesi, "Musiki Çınarlarına Vefa" programları kapsamında mahalli müziğin mihenk taşlarından olan ve Elazığ musikisine önemli katkılar sunan Klarnetçi Yusuf Kamaç’ı, vefatının 25’inci yıl dönümünde gerçekleştireceği anma programı ile yâd edecek.

Devlet Konservatuarından Öğretmenler Günü Konseri

Fırat Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Atatürk Kültür Merkezi’nde “Harput Müziği” adlı unutulmaz bir konser verdi. Özellikle il dışından Elazığ’a gelen Fırat Üniversitesi öğrencileri Harput Müziği Konserini büyük bir ilgiyle takip ettiler.

Başkan Yıldırım’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti Elazığ İl Başkanı Şerafettin Yıldırım, 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Fırat Üniversitesi İle Elazığ Müftülüğü Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Fırat Üniversitesi Rektörlüğü ile Diyanet İşleri Başkanlığı Elazığ Müftülüğü arasında hastanede manevi destek sunmaya yönelik işbirliği protokolü imzalandı.

Dünyanın en büyük 5'inci barajı bugün açılıyor

Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlayacak Yusufeli Barajı bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla törenle açılacak.

Rektör Göktaş, Araştırma Üniversiteleri Toplantısını Değerlendirdi

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fahrettin Göktaş, Fırat Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleşen “Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Araştırma Üniversiteleri” toplantısı dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, oldukça önemli bir organizasyonu başarıyla gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Yurtbaşı Belediyesi Hizmete Açılıyor

Göreve geldiği günden bugüne Yurtbaşı Beldesi’ne değer katan çalışmalara imza atan Başkan Yasin Yılmaz, söz verdiği projeleri bir bir hayata geçiriyor. Bu kapsamda geçtiğimiz aylarda hizmete sunulan belediye hizmet binasının resmi açılışı gerçekleşecek.

Elazığ Belediyesi'nden Şehre Yeni Bir Yatırım Daha

Elazığ Belediyesi İleri Biyolojik Atık Su Arıtma Tesisi Yapım İhalesi, 6 Aralık'ta gerçekleştirilecek.

Elazığ Belediyesi, Yolcu Dostu Otobüs Duraklarını Hizmete Sunuyor

Başkan Şerifoğulları’nın Ulaşım Projeleri Bir Bir Hayata Geçiyor

Baba Sekin'i Kaybettik

İzmir Adliyesi önünde teröristlerle mücadele ederek şehit düşen polis memuru Fethi Sekin'in babası Mehmet Zeki Sekin, hayatını kaybetti.

TÜGVA Elazığ'dan Ortaokul Öğrencilerine Yönelik Etkinlik Düzenlendi

TÜGVA Elazığ Ortaokul Koordinatörlüğü Mangala yarışması düzenledi.

TEKNOFEST 2023 Teknoloji Yarışma Başvuruları Devam Ediyor

Cumhuriyetimizin 100. yılında TEKNOFEST heyecanını üçe katlıyoruz. İzmir, Ankara ve İstanbul’da düzenlenecek TEKNOFEST2023’ün Teknoloji yarışmalarına başvurular devam ediyor

Toplam 1582 haber.