SON DAKİKA

Güncel

Güncel Haberleri

Nazırlı: “Türkiye Yüzyılı’nda kadınlarımızın rolü büyük olacak”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, “Kadınlarımızın desteği ve duasıyla bugünlere geldiğimiz gibi, inşallah Türkiye Yüzyılı'nı da onlarla birlikte inşa edeceğiz.” dedi.

Elazığ Belediyesi Engelliler Haftası Nedeniyle Etkinlikler Düzenleyecek

Elazığ Belediyesi, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası münasebetiyle 11 Mayıs Perşembe günü saat 11.00’de Ahmet Tevfik Ozan Fuar ve Kongre Merkezi’nde çeşitli etkinlikler düzenleyecek.

Yanılmaz: “Sorumluluğumuzun farkındayız, yapacağımız iş çok”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, çıktıkları bu yolda sorumluluklarının farkında olduğunu ve yapılacak çok işin olduğunu belirtti.

Şerifoğulları, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki İle Birlikte Esnaf ve Vatandaşları Ziyaret Etti

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, Elazığ’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki ile birlikte hem esnaf ve vatandaşlarla buluştu hem de şehir genelinde yürütülen çalışmalara ilişkin incelemelerde bulundular.

AK Parti Milletvekili Adayı Öz: “Bizlerin Yolu, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Yoludur”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, Sürsürü Mahallesi’nde düzenlenen ‘Birlik Beraberlik Buluşması’nda yaptığı konuşmada, “Bizlerin yolu; tasarımı, yazılımı yerli mühendisler tarafından yapılan milli gururumuz TOGG’u ülkemizin kazanmasına vesile olan Recep Tayyip Erdoğan’ın yoludur. Bizlerin yolu İHA’ları, SİHA’ları, Hürkuş’ları, Tayfun roketini, Kaan’ı hayata geçiren Recep Tayyip Erdoğan’ın yoludur.” dedi.

Prof. Dr. Keleş: “Millet İttifakının amacı belli, halkımız bunu görüyor”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, 14 Mayıs seçimlerinin önemine dikkat çekerek, Millet İttifakının amacının hizmet olmadığını söyledi.

Fırat Üniversitesi Öğretim Üyesi'nin AB Projesi Kabul Edildi

Fırat Üniversitesi Teknoloji Fakültesi Otomotiv Mühendisliği Bölümü Taşıt Dinamiği ve Kontrol Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hanbey HAZAR yürütücülüğünde hazırlanan 315 Bin 515 Euro tutarındaki Avrupa Birliği (AB) projesi kabul edildi.

Elazığ'da Birlik ve Beraberlik Buluşması Yapıldı

BAŞKAN ŞERİFOĞULLARI: “AK PARTİ, HER TÜRLÜ ENGELLEMELERE VE SALDIRILARA RAĞMEN BÜYÜYEN, GÜÇLENEN TÜRKİYE’NİN ADIDIR” “BİR TARAFTA ESER VE HİZMET SİYASETİ, DİĞER TARAFTA YIKIM VE TAKOZ SİYASETİ” Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları; Elazığ’ı ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin Usta, milletvekili adayları ve teşkilat mensuplarıyla birlikte Cumhuriyet Meydanı, Gazi Caddesi ve 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Yanılmaz: “14 Mayıs’ta 21 yıllık kalkınma ve demokrasi hamlemizi zirveye taşıyacağız”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, AK Parti iktidarları döneminde elde edilen kalkınma ve demokrasi kazanımlarının 14 Mayıs’ta zirveye taşınacağını vurgulayarak, Elazığ’dan AK Parti’ye güçlü bir destek çıkacağına inandığının altını çizdi.

Elazığ Belediyesi'nden Kamuoyuna Duyuru

“Elazığ Belediyesi Geri Dönüşüm Parkı’na Zarar Veren Şahıslar Tespit Edildi, Hukuki Süreç Başlatıldı”

Açıkkapı Millet İttifakını Hedef Aldı: “Kimler adına oradasınız?”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Yasemin Açık: Elazığ’da Güçlü Bir Hizmet Dönemi Başlayacak

Elazığ’ın Bağımsız Adayı Prof. Dr. Yasemin Açık, seçim çalışmalarına dinlenmeden, durmadan aralıksız bir şekilde son hız devam ediyor.

AK Parti Milletvekili Adayı Öz: “Türkiye Yüzyılı'nda Hizmetlerimiz Artarak Devam Edecek

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Hasan Murat Öz, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Yanılmaz: “Vatandaş odaklı siyaset anlayışımızın meyvelerini 14 Mayıs’ta sandıkta alacağız.”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mücahit Yanılmaz, AK Parti’nin 21 yıllık hizmet ve eser siyasetinin vatandaş tarafından memnuniyetle karşılandığını belirterek; “Vatandaş odaklı siyaset anlayışımızın meyvelerini 14 Mayıs’ta sandıkta alacağız.” diye konuştu.

Şerifoğulları: “İstikametimiz Belli, Daha Müreffeh Bir Gelecek İçin ‘Türkiye Yüzyılı'na Yürüyoruz"

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Genel Seçimleri öncesinde şehrin dört bir yanında esnaf ve vatandaş ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Prof. Dr. Erol Keleş: “Güçlü bir Türkiye için hem Cumhurbaşkanlığında hem de Meclis’te çoğunluğu sağlamamız lazım”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor.

Elazığ, İkinci Meydanına Kavuştu

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları’nın, şehrin kimliğine değer kazandıran seçim vaatleri arasında yer alan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı ve Yer Altı Otoparkı hizmete sunuldu.

Prof. Dr. Keleş’ten Erol’a Sert Cevap: “Ya olduğun gibi görün ya da göründüğün gibi ol”

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Prof. Dr. Erol Keleş, CHP Elazığ 1. Sıra Milletvekili Adayı Gürsel Erol’un bakanlık ve hizmet açıklamalarına tepki göstererek,

Nazırlı: “Teknofest, Bu Ülkenin Geleceği ve Bağımsızlığıdır"

AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Mahmut Rıdvan Nazırlı, gençlerin TEKNOFEST ile hayallerinin peşinden koştuğunu belirterek etkinliğin Türkiye’nin geleceği ve bağımsızlığı için büyük önem taşıdığını vurguladı.

Toplam 1775 haber.